ru | ua

dizajn 1Будь-якому об'єкту, будь то закрите приміщення або відкритий майданчик, потрібен дизайн. Це оригінальний і естетичний зовнішній вигляд, який виділяє квартиру або офіс, дворик або парк із загального ряду, це організація простору, яка забезпечує комфорт. Дизайн - це комплексне поняття, яке включає в себе всі важливі аспекти обстановки. Це незалежне авторське бачення і одночасно грамотно складений проект з великою кількістю документації.
Тому розробкою дизайну будь-якого об'єкта повинні займатися професіонали. Саме фахівці можуть не тільки придумати свіжу й гарну ідею, але і запланувати її, правильно перенести на креслення і схеми, створити всі передумови для її втілення в життя. Розуміючи це, ми пропонуємо професійні послуги дизайну будь-яких об'єктів будівництва. Звертайтеся, проектна компанія «Інжгрупп» працює за двома принциповими напрямками:

 • Дизайн інтер'єру - квартири і кімнати, офісу і виробничого цеху, кафе і магазину і так далі, будь-якого об'єкта.
 • Ландшафтний дизайн - двору і присадибної ділянки, парку і шкільного спортивного майданчика тощо, якого завгодно екстер'єру.

  Багатий практичний досвід, нескінченний запас ідей, новітні технічні можливості і орієнтованість на бажання клієнта - все це допомагає нам пропонувати вам оптимальні комплексні рішення.


  Дизайн від «Інжгруп» - це:

  • Повний пакет технічної документації - схем, планів, креслень.
  • Тільки оригінальні, свіжі і нравящиеся вам ідеї і рішення.
  • Можливість вашого контролю на всіх стадіях розробки проекту.
  • 3D моделі і інші види візуалізації для максимальної наочності.
  • Гнучкі ціни і відповідальність за кожне запропоноване рішення.

   Довірте розробку дизайну інтер'єру чи екстер'єру нам, і дуже скоро побачите, що зробили правильний вибір.

   Ландшафтний дизайн

   0961 0 12 Важливо упорядкувати не тільки інтер'єр, але і екстер'єр. Коли в приватному будинку панує гармонія, і на присадибній ділянці хочеться бачити красу і порядок, про імідж компанії говорить як кабінет директора, так і парковка біля офісу. Саме тому у території, прилеглій до будівлі, завжди повинен бути продуманий ландшафтний дизайн. Її простір потрібно зі смаком організувати, зробити максимально привабливим і комфортабельним.

    

    

    

    

    


   Дизайн інтер'єру

   7_03Обстановка, в спальні або в офісному кабінеті, в дачному котеджі або в кімнаті прийому їжі на заводі, створює настрій, допомагає відпочивати і працювати. Тому при проектуванні і будівництві або ремонті житлових і виробничих об'єктів дизайн інтер'єру завжди грає ключову роль - важливо продумати, як буде виглядати приміщення, і реалізувати всі ідеї. І це завдання для фахівців.