ru | ua

disignВажливо упорядкувати не тільки інтер'єр, але і екстер'єр. Коли в приватному будинку панує гармонія, і на присадибній ділянці хочеться бачити красу і порядок, про імідж компанії говорить як кабінет директора, так і парковка біля офісу. Саме тому у території, прилеглій до будівлі, завжди повинен бути продуманий ландшафтний дизайн. Її простір потрібно зі смаком організувати, зробити максимально привабливим і комфортабельним. При цьому важливо розуміти, що розробка ландшафтного дизайну будь-якого екстер'єру вимагає грамотного підходу. Рішення з облагороджування території потрібно приймати, в точності знаючи її розміри, з озеленення - на основі характеру грунту і вже наявних насаджень, по стилю - виходячи з архітектурного вигляду найближчих будівель. Знаючи це, ми пропонуємо свої професійні послуги ландшафтного дизайну. У послужному списку «Інжгруп» облагороджені дачні ділянки, дитячі майданчики житлових комплексів, присадибні дворики, рекреаційні зони бізнес-центрів - найрізноманітніші об'єкти, але кожен з них може похвалитися індивідуальністю. Звертайтеся, щоб замовити ландшафтний дизайн, і результатом співпраці точно залишитеся задоволені. Правильно реалізоване, наше комплексне рішення подарує вам територію, на якій приємно знаходитися.

Склад ландшафтного дизайн-проєкту

  • Плани - вихідних вимірів, генеральний, організації будівництва, розміщення дерев і так далі - це ті початкові дані, виходячи з яких, визначається фронт робіт.
  • Схеми - каналізації і дренажу, майданчиків і доріжок, чагарників і квітників, поливу та освітлення, тощо. Щоб кожен елемент території був як на долоні.
  • Концепція благоустрою - цілі проекту, пропозиція рішень по їх досягненню, опис стилю. За цим документом замовник бачить, яку ідею йому пропонують.
  • Креслення - креслення планування і посадковий озеленення, альтанок, зон барбекю і так далі. Це ідеї ландшафтного дизайну, перенесені на папір.
  • Відомості та кошторису - обраних матеріалів, рослин, готових малих архітектурних форм тощо. Це ті цифри, за якими зрозуміла вартість реалізації проекту.
  • Візуалізації - ескізи і 3D моделі, які допоможуть замовнику побачити, як буде виглядати об'єкт після облагородження. Вони повинні бути максимально наочними.
  • Пояснювальна записка - в ній зазначені терміни здійснення всіх робіт. Плюс, дані пояснення, в тому числі і рекомендації по догляду за територією.

Вартість ланшафтного проекту

landshaftny j dizajn 3Вартість проекту індивідуальна і залежить від особливостей відкритої площадки, масштабів прийнятих рішень, строків на складання і так далі. Але якщо ви звертаєтеся в «Інжгрупп» і замовляєте ландшафтний дизайн, ціна його буде об'єктивно відображати проведену роботу, це ми гарантуємо. І ви отримаєте повний пакет безпомилково складених документів, за якими можна буде негайно починати благоустрій.