ru | ua

ІНЖГРУП

ПК "ІНЖГРУП" - проектна компанія (Архітектурне бюро) заснована в 2010 році.  Сфера діяльності - архітектурне проектування житлових і громадських будівель, промислових об'єктів і споруд, індивідуального житла (приватний будинок, коттетдж), дизайну інтер'єру та ландшафтний дизайн об'екта. В склад компанії входять архітектори, інженери, дизайнери, візуалізатори, кошторисники. 

Ваше рішення - наше виконання!

Проектні роботи під ваше замовлення з дотриманням всіх норм і стандартів, нормативних документів затверджених в Україні, команди досвідчених і висококваліфікованих фахівців компанії Enggroup, офіс якої знаходиться в Києві. Ми надаємо Вам повний пакет послуг, від розробки концепції, узгодження проекту і до виконання. Важливою особливістю є те, що Ви можете контролювати хід робіт на будь-якому етапі його втілення. При цьому ми гарантуємо як якість виконання робіт, так і їх термінів. Ми не боїмося своїх обіцянок, адже в нашому портфоліо зібрано майстерність і досвід нашої команди, у якої за плечима проектування інженерних мереж, систем і різних споруд, серед яких: приватні будинки, багатоповерхові житлові будинки, промислові комплекси, складські приміщення та інші громадські будівлі, такі як школа, готель, спортивний комплекс. Крім вищевикладеного, ми консультуємо з питань медичної якості обладнання і його придбання.

Послуги нашої компанії:

Передпроектні пропозиції.
Комплекс проектно-аналітичних робіт, метою яких є визначення основних параметрів майбутнього будівництва (площі, поверховості, архітектурно просторових рішень, конструктивної схеми, матеріалів, кошторисної вартості і т. Д.). Даний аналіз виконується спираючись на побажання замовника, нормативні, інженерні та містобудівні обмеження ділянки будівництва. Як результат, замовник отримує оптимальний варіант проектних рішень об'єкта в які входять такі матеріали як: генеральний план, поверхові планування, фасади, розрізи, техніко-економічні показники, візуалізація, кошторис та інші проектні документи погоджені із замовником. 

Архітектурне проектування. Наша компанія виконує весь спектр проектної документації на стадії: Ескізний Проект (ЕП), Проект (П), Робочий Проект (РП), Робоча Документація (Р). Також здійснюємо супровід об'єкта будівництва (Авторський нагляд). 
Ми виступаємо в ролі генерального проектувальника і розробляємо всі розділи проектування, зокрема: архітектурні рішення, генеральний план, конструктивні рішення, технологічні рішення, водопостачання і каналізація, електротехнічні рішення, опалення та вентиляція, рішення щодо протипожежного захисту будівель, оцінка впливу на навколишнє середовище, енергоефективність, акустичний проект захисту від шуму, слабкострумові системи, науково технічний супровід і інші. 

Проектування інтер'єру.:

  • розробка індивідуального дизайну інтер'єрів житлових і громадських будівель;
  • створення професійної візуалізації (фотореалістичних 3D-моделей інтер'єрів) на основі реальних матеріалів, меблів, сантехніки та предметів інтер'єру;
  •  розробка робочих креслень, (планів, розгорток, вузлів і деталей, специфікації матеріалів і ін.) 
  • допомога в підборі і закупівлі необхідних матеріалів меблів.
  • авторський нагляд