ru | ua

дизайн інтер'єраОбстановка, в спальні або в офісному кабінеті, в дачному котеджі або в кімнаті прийому їжі на заводі, створює настрій, допомагає відпочивати і працювати. Тому при проектуванні і будівництві або ремонті житлових і виробничих об'єктів дизайн інтер'єру завжди грає ключову роль - важливо продумати, як буде виглядати приміщення, і реалізувати всі ідеї. І це завдання для фахівців. Чому? Тому що при створенні або зміні дизайну інтер'єру потрібно не просто визначитися, в який колір пофарбувати стіни, а прийняти цілий ряд принципових рішень, які допомагають зробити обстановку краще і забезпечити максимальний комфорт перебування в конкретному приміщенні. Необхідно не просто мати гарний смак, а правильно підготувати цілий пакет креслярської документації, точно визначитися з видом і кількістю використовуваних матеріалів, змоделювати проект. Достатнім досвідом для виконання всіх цих завдань мають тільки професіонали. Тому ми і пропонуємо довірити розробку дизайну інтер'єру фахівцям «Інжгрупп». Володіючи величезним творчим потенціалом, сучасними технічними можливостями, багатою практикою і бажанням йти назустріч усім вашим ідеям, вони запропонують комплексне рішення, яке сподобається вам кожним своїм аспектом.


Що включає в себе дизайн-проект інтер'єру приміщення

  • Плани - обмірювальних робіт, стін і перегородок, стелі і підлогових покриттів, електрики і меблів. Потрібно розкласти «по поличках» все, & nbsp; продумати зонування для організації простору, визначити, що зносити і зводити, вирівнювати і заливати, де і які світильники встановлювати, і так далі.
  • Розгорнення - докладні вказівки тих матеріалів, які будуть красуватися на всіх поверхнях приміщення. Ці документи потрібні майстрам-обробникам: орієнтуючись на них, фахівці будуть укладати на підлогу ламінат або лінолеум, клеїти на стіни шпалери або розкладати плитку і так далі.
  • Візуалізації - 3D-моделі того, як на ділі буде виглядати продуманий і втілений в життя дизайн інтер'єру. Їх зроблять максимально наочними, щоб замовник міг переконатися в тому, що проект збігається з його надіями і бажаннями, щоб в повній мірі розумів, що він погоджує.
  • Відомості - в них вказано кількість використаних матеріалів та вартість кожного з них. Всі цифри, щоб замовник розумів, у яку суму обійдеться реалізація розробленого і затвердженого проекту.


Скільки коштує дизайн інтер'єру

інтер'єрЦе як раз той випадок, коли все індивідуально - так само, як прийняті рішення. Хоча зі свого боку ми можемо гарантувати прозорість і об'єктивність освіти вартості проекту.
Якщо ви вирішите замовити в «Інжгруп» дизайн інтер'єру, ціна наших послуг буде залежати від призначення і габаритних розмірів приміщення, від масштабів можливої перепланування - від цілого ряду чинників, вплив кожного з яких буде пояснено та обговорено.