ru | ua

Приватна нерухомість, розташована за межею гучних і курних мегаполісів, з кожним роком стає все більш популярною. Люди все сильніше цінують можливість відпочивати або навіть постійно проживати на відстані від мегаполісів, на свіжому повітрі, в сусідстві і гармонії з природою. Проекти заміських будинків завжди користувалися популярністю, а сьогодні, в пору моди на екологію, їх затребуваність просто величезна. Тому їм цілком і повністю і присвячена сьогоднішня стаття. Зрозуміло, що проектування заміських будинків має свої особливості, істотними, а часто і просто ключовими. І ми хочемо познайомити вас якраз з найважливішими моментами і нюансами.

Проекти заміських будинків і питання їх площі

Перша особливість полягає в тому, що за межею мегаполісу немає гострої необхідності економити місце і простір. Це в умовах міської забудови площа будинку строго визначена, і він росте вгору. А за містом можна купити велику земельну ділянку, запланувати і звести дійсно простора будівля.

Проекти заміських будинків і питання матеріалів

Газо - і пінобетон, цегла, деревина - що ж вибрати з існуючого сьогодні різноманітності? У питанні будівельних матеріалів проекти заміських будинків припускають максимум свободи - розробники можуть вибрати будь-який варіант, що подобається замовнику. Це в рамках мегаполісів традиційним, а часто і мало не обов'язковим вважається монолітне будівництво.

Проекти заміських будинків і питання архітектури

Це як раз той випадок, коли у розробників і замовників розв'язані руки, і будь-яка ідея може знайти своє реальне відображення. В умовах міської забудови загальний архітектурний фон все-таки диктує свої вимоги, тому особливої оригінальності очікувати не доводиться. А ось за межею мегаполісу можна в повній мірі проявити креатив і врахувати всі бажання клієнта - зовнішній вигляд будівлі може сильно відрізнятися від вигляду сусідських. Робимо висновок: проекти заміських будинків припускають набагато більшу ступінь свободи при узгодженні таких ключових для нерухомості складових, як площа і планування, які використовуються будматеріали, архітектурний стиль. Але це не скасовує строгих вимог до прокладання комунікацій, до забезпечення довговічності будівлі, до інших моментів. З цієї причини проектуванням заміської нерухомості повинні займатися тільки профі.