ru | ua

З кожним роком приватна нерухомість стає все більш різноманітною - з'являються нові її підвиди і підтипи. А мансарда, придумана ще в 1630 році, до цих пір залишається затребуваною. Більш того, будівлі з нею будують все частіше, особливо заміську одноповерхову нерухомість. Актуальність «житлового горища» тільки зростає, проекти будинків з мансардою замовляють все активніше. Саме така тенденція склалася на сучасному ринку заміського новобудови.

 Реалізовувати проекти будинків з мансардою економічно вигідно для замовника, адже практичні переваги такого рішення однозначно переважують можливі витрати. Тільки потрібно не забувати певні нюанси при розробці і будівництві подібних об'єктів - деякими з цих секретів ми з вами з задоволенням поділимося.

Будинки з мансардою популярні тому, що у них є такі переваги:

 • Зменшені втрати тепла через дах, а міжповерхові перекриття додатково захищені від гниття.
 • Житлова площа збільшена - мансарда, по суті, є ще однією кімнатою, - причому без зведення додаткових капітальних стін.
 • Прикрашений екстер'єр - зовні будинок стає уникальнее і помітніше, його вид стає шляхетним.

  домов с мансардой

  Особливості проектування будинків з мансардою

  Важливо грамотно вибрати форму даху - сьогодні найбільш затребуваною, особливо для одноповерхової нерухомості, є двухскатная - вона максимально економічна. Найбільші ж витрати часу, грошей і сил будуть при влаштуванні складчастої, адже у неї багатогранний і ламаний контур. Продумані проекти будинків з мансардою приділяють підвищену увагу питанню установки віконних конструкцій. Тут якщо не все, то багато що залежить від стін горищного приміщення, які можуть бути як вертикальними, так і похилими. Зробити цілком реально як перший, так і другий варіант - геометрія мансарди залежить тільки від бажання замовника.

  Сучасне проектування будинків з мансардою також має на увазі підвищену увагу до питання теплоізоляції. Вкрай важливо зробити горищне приміщення комфортабельним - для цього доцільно встановити в ньому радіатор або камін. У першому випадку потрібно підключити опалювальний прилад до насоса високої потужності, у другому - монтувати касетну модель (як саму безпечну) з швидким прогріванням. «Інжгрупп» розробляє проекти будинків з мансардою з урахуванням цих та багатьох інших нюансів - звертайтеся до замовлення, і ви отримаєте повний пакет якісно складених документів, за якими можна буде відразу ж почати будівництво.