ru | ua

 У будівельному світі теж є своя класика, перевірена часом - багаторічної або навіть багатовікової експлуатацією. Так, проекти будинків з цегли залишаються актуальними, незважаючи на появу нових матеріалів і технологій вони все так само затребувані. В першу чергу вони користуються великою популярністю через свої практичні характеристики.

Міцність і довговічність, морозостійкість і пожежна безпека, екологічність та естетичність, доступність і універсальність цегли давно вже стали прикладом. Це ті експлуатаційні характеристики і показники, на які орієнтуються при створенні нових матеріалів. І коли проекти будинків з цегли грамотно реалізуються, побудовані будівлі в повній мірі володіють усіма перерахованими вище перевагами: є надійними і довго використовуються, допомагають підтримувати мікроклімат і знизити витрати на опалення і так далі. Більш того, з цегли можна з легкістю викладати дійсно будь-які архітектурні елементи, з нього можна зводити об'єкти будь-якій поверховості з самими нестандартними плануваннями, фасадами, прибудовами. Тому можна з упевненістю стверджувати, що цей матеріал і будівлі з нього залишаться затребуваними ще довгий час.

Проектування будинків з цегли: що вимагають обліку особливостей

  • Важливо брати до уваги порівняльну тяжкість розглянутого будматеріалу. Тому проекти цегляних будинків повинні передбачати заглиблений фундамент - це основа довговічності будівлі.
  • Теплосберегающие характеристики споруджуваного об'єкта нерухомості можна підвищити, причому без особливих витрат. Для цього при проектуванні будинків з цегли потрібно забезпечити можливість прокладки додаткового утеплювача, який буде розміщений або на зовнішній стіні будівлі (з подальшим облицюванням), або ще і в середині кладки (багатошарова ізоляція).
  • Життєво важливо забезпечити не тільки якість будматеріалу, а й правильність його кладки. Так, при зведенні будинку з цегли потрібно робити тільки густий розчин, причому наносити його необхідно рівномірно. В'язкий склад і рівна акуратна кладка, зауважте, виключно в суху погоду, допоможуть уникнути висолів і наступних за ними тріщин.

    Ці та багато інших нюансів обов'язково враховуються фахівцями «Інжгрупп», тому наші проекти будинків з цегли не тільки відображають ідеї і бажання замовників, але і відповідають всім вимогам і стандартам сучасності.