ru | ua

Зараз, при постійно зростаючій популярності індивідуального будівництва, типові проекти вибирають не так активно, як могли б. З одного боку, замовників можна зрозуміти, адже кожен хоче жити в будинку, створеному за його задумом. З іншого, і типове будівництво не можна скидати з рахунків, так як вони, повірте нашому професійному досвіду, зберегли свою актуальність. Готові проекти будинків і котеджів не тільки різноманітні настільки, щоб можна було вибрати цікавий варіант, але і мають ряд незаперечних і досить важливих переваг. Давайте розглянемо ці переваги, щоб було зрозуміло, чому і сьогодні можна сміливо віддавати перевагу типовим будівництва.
Готовый проект дома

З яких причин варто замовляти готові проекти будинків і котеджів

  • Доступна ціна - вартість індивідуальної розробки, як правило, вище типовий. В умовах обмеженого бюджету, що цілком зазвичай для приватних замовників, саме готові проекти будинків і котеджів стають оптимальним варіантом.
  • Мінімум часу на отримання - типова документація вже підготовлена, тому не потрібно чекати, поки її розроблять. Замовнику досить звернутися до виконавця, узгодити умови, внести оплату, і він відразу ж отримає обраний готовий проект будинку або котеджу, оформлений в електронному вигляді.
  • Мінімальні витрати при будівництві - в уже розробленої документації враховані дійсно всі витрати (вони перевірені практикою). Більш того, типові проекти будинків і котеджів мають на увазі використання стандартизованих матеріалів. Тому при будівництві буде мінімум відходів, що, знову ж таки, здешевить загальну вартість зведення нерухомості.
  • Перевірка часом - типові проекти будинків і котеджів вже довели свою актуальність, правильність, надійність. За ним уже були побудовані об'єкти нерухомості, які вже експлуатуються - це одна з найважливіших гарантій якості рішень розробників.
  • Просте узгодження - готові проекти будинків і котеджів набагато легше затвердити в органах нагляду та оцінки. Маючи на руках вже перевірену практикою документацію, ви зможете без проблем її підписати у відповідних інстанціях і перейти безпосередньо до будівництва без бюрократичних зволікань.

З огляду на ці моменти, задумайтеся, який проект вам все-таки підійде оптимально, індивідуальний або ж типовий. Ну а ми, «Інжгруп» зможемо надати різноманітність вже готових розробок або підготувати оригінальний пакет документації відповідно до ваших побажань і вимог.