ru | ua

Сучасний ринок приватної нерухомості дуже різноманітний: проектуються і будуються будь-які будівлі, як затишні заміські коттеджики в пару кімнат, так і розкішні особняки в кілька поверхів. Благо сьогоднішні матеріали і технології дозволяють звести будівлю дійсно будь-якої складності і масштабів. Ну і, звичайно, власна нерухомість - це завжди вигідне капіталовкладення, адже ціни на неї тільки ростуть і продати той же котедж з прибутком не проблема. Тому проекти приватних будинків зараз актуальні - їх замовляють постійно, судимий за власним робочому досвіду.
Проекты частных домовПриродно, до нас звертають для создания самих різніх будівель. Альо етапи проектування приватних будинків всегда одні й ті ж. Це зонування территории ділянки, складання планів покрівлі та фасаду, вертикальних розрізів и 3D моделі Будівлі, підготовка креслень фундаменту, перекріттів, кроквяніх конструкцій, даху, всех комунікаційніх систем.

Хто повинен складати проекти приватних будинків:

Як бачите, завдання можуть бути самими різними, і є рішення, які замовник, в принципі може рекомендувати або навіть приймати на свій страх і ризик. Але в рамках дійсно грамотного проектування приватних будинків є і роботи, які повинні виконувати виключно професіонали. це:

  • Планування розмірів будівлі - з урахуванням числа мешканців, площі ділянки, побажань замовника, бюджету будівництва.
  • Планування розмірів будівлі - з урахуванням числа мешканців, площі ділянки, побажань замовника, бюджету будівництва.
  • Визначення кількості поверхів - з урахуванням необхідності та доцільності пристрою цокольних і підвальних приміщень, мансарди і горища.
  • Планування розташування і розмірів гаража, майстерні та інших підсобних об'єктів.
  • Проектування планування будівлі - з урахуванням побажань замовника по числу і призначенню приміщень - і внутрішніх комунікацій.
  • Визначення архітектурного стилю і індивідуального вигляду будівлі.

Фото частного домов

Чому проектуванням приватних будинків повинні займатися профі:

Все просто: досвідчені фахівці не допускають помилок, навіть поширених, від яких не застраховані початківці розробники. А вже помилки можуть бути самими різними, наприклад, що полягають в неправильному визначенні вартості будівництва і наступними додатковими витратами з боку замовника. Також можна зробити дуже багато кімнат в маленькій будівлі, в результаті чого будинок буде захаращений перегородками. Або можна неправильно склити покрівлю або невдало розмістити сходи, або неоптимально прокласти комунікаційні лінії, що призведе до зниження рівня комфорту мешканців. Помилки можуть бути різними, але головне, що від будь-якої з них ви застраховані при зверненні в «Інжгрупп». У нас проекти приватних будинків, так само як і будь-яких інших будівель і споруд, складають досвідчені фахівці, і ми даємо гарантії сучасності, раціональності, надійності і якості всіх пропонованих рішень.