ru | ua

 Сьогодні проектування бань з бруса є популярним за рахунок своєї дешевизни - будівництво обходиться порівняно недорого і швидко. Та і практичність теж не можна скидати з рахунків, адже надійність і якість матеріалу перевірені часом. Але, природно, проекти бань із бруса можуть бути різними - для досягнення кращої якості рішень їх потрібно розробляти з урахуванням ряду ключових особливостей. В рамках цієї статті ми і розглянемо найбільш важливі нюанси. баня из бруса

  • Баня - це об'єкт, який відчуває підвищені теплові навантаження. Тому при її проектуванні потрібно передбачити використання максимально відповідних матеріалів в будівництві, а саме брусів з сосни або їли, ламелі яких будуть проклеєні складами класу E1-E0. Тоді при нагріванні стіни лазні не виділятимуться шкідливих смол і формальдегідів і зможуть забезпечувати нормальний повітрообмін.
  • Можна розробити і побудувати об'єкт з самої різної плануванням: з парною, роздягальнею та іншими приміщеннями потрібних розмірів. Але при цьому проектування бань з бруса в будь-якому випадку має бути максимально простим: ніяких других поверхів (хоча надійність будматеріалів і дозволяє це зробити) і складних архітектурних форм з прикрасами. Хоча, якщо потрібні оригінальні рішення і дозволяє бюджет, можна зробити терасу і басейн.
  • Грамотно складаються проекти бань із бруса повинні стосуватися не тільки безпосередньо об'єкта будівництва, а й простору навколо нього. Так, дуже важливо передбачити можливість майбутнього зведення будь-яких прибудов, гаражів і так далі в безпосередній близькості від лазні. Звичайно, якщо розміри земельної ділянки взагалі дозволяють проводити ще якесь будівництво. І в будь-якому випадку повинен зберігатися зручний підхід до лазні.

Це базові нюанси, але на практиці, при реалізації індивідуальних ідей замовника, можуть виникнути і багато інших особливостей. Врахувати кожен фактор і запропонувати на його основі оптимальне рішення, як ви розумієте, можуть тільки фахівці, тому проекти бань із бруса варто замовляти саме у професійних розробників.