ru | ua

Житлові будинки

Проекты частных домов Сучасний ринок приватної нерухомості дуже різноманітний: проектуються і будуються будь-які будівлі, як затишні заміські коттеджики в пару кімнат, так і розкішні особняки в кілька поверхів. Благо сьогоднішні матеріали і технології дозволяють звести будівлю дійсно будь-якої складності і масштабів. Ну і, звичайно, власна нерухомість - це завжди вигідне капіталовкладення, адже ціни на неї тільки ростуть і продати той же котедж з прибутком не проблема.

Детальніше: Проекти приватних будинків

Приватна нерухомість, розташована за межею гучних і курних мегаполісів, з кожним роком стає все більш популярною. Люди все сильніше цінують можливість відпочивати або навіть постійно проживати на відстані від мегаполісів, на свіжому повітрі, в сусідстві і гармонії з природою. Проекти заміських будинків завжди користувалися популярністю, а сьогодні, в пору моди на екологію, їх затребуваність просто величезна. Тому їм цілком і повністю і присвячена сьогоднішня стаття.

Детальніше: Проекти заміських будинків

будинки з мансардоюЗ кожним роком приватна нерухомість стає все більш різноманітною - з'являються нові її підвиди і підтипи. А мансарда, придумана ще в 1630 році, до цих пір залишається затребуваною. Більш того, будівлі з нею будують все частіше, особливо заміську одноповерхову нерухомість. Актуальність «житлового горища» тільки зростає, проекти будинків з мансардою замовляють все активніше. Саме така тенденція склалася на сучасному ринку заміського новобудови.

Детальніше: Проекти будинків з мансардою

Сьогодні якщо не у всіх, то у багатьох власників приватної нерухомості (особливо за містом) є свій особистий транспорт. На машині зручніше добиратися до роботи, але її потрібно десь ставити і найкраще - в своєму ж гаражі, розташованому у дворі. Переваги такого рішення очевидні: як мінімум, доступ до авто буде найбільш швидким і легким. Розуміючи це, приватні клієнти замовляють проекти будинків з гаражем - актуальність подібних розробок стабільно висока. Свої особливості у них, звичайно, теж є, тому ми і присвятили сьогоднішню статтю даній темі. У фокусі нашої уваги - нюанси проектування будинків з гаражем.

Детальніше: Проекти будинків з гаражем

pblockhouseoneУ світі будівельних технологій завжди є місце для свіжих рішень, що поєднують в собі надійність, економічність і простоту. Одним з них є пінобетон - порівняно новий, але вже неодноразово довів своє право на існування і застосування матеріал. Він універсальний, з його допомогою можна побудувати будинок будь-якої площі, поверховості, масштабів. Саме тому проекти будинків з піноблоків сьогодні користуються популярністю - зараз їх повсюдно замовляють, розробляють, втілюють в життя.

Детальніше: Проекти будинків із піноблоків

Сучасні технології зробили дерев'яне будівництво ще більш зручним і затребуваним: так, наприклад, за сьогоднішніми методам звичайні колоди обробляються, поки їх форма не стане циліндричної. Такі будматеріали ідеально рівно лягають один на одного - площа їхнього зіткнення максимальна, особливо при спилювання граней, і це є запорукою міцності всієї стіни. Підвищена надійність будівлі - якраз одна з причин, по якій приватні клієнти замовляють проекти будинків з оциліндрованих колод.

 

Детальніше: Проекти будинків з оциліндрованих колод

Дерев'яне будівництво сьогодні переживає черговий виток популярності. Тому і проекти будинків з клеєного бруса продовжують бути затребуваними, цікавими, замовляються. Якісно побудовані, дерев'яні будівлі виправдовують вкладені в них гроші комфортабельній експлуатацією протягом довгих десятиліть, але і в такій ситуації чомусь виникають помилки і негативні думки. Зараз ми хочемо розвіяти найпоширеніші міфи.

Детальніше: Проекти будинків із клеєного бруса

 У будівельному світі теж є своя класика, перевірена часом - багаторічної або навіть багатовікової експлуатацією. Так, проекти будинків з цегли залишаються актуальними, незважаючи на появу нових матеріалів і технологій вони все так само затребувані. В першу чергу вони користуються неослабною популярністю через свої практичні характеристики. 

Детальніше: Проекти будинків із цегли

Сьогодні, в роки різноманітності будівельних матеріалів і технологій, особливою популярністю користуються проекти будинків з бруса. За рахунок чого вони так затребувані? Чому саме з дерева сьогодні будують як затишні дачні котеджі, так і просторі будинки для всієї родини? Про переваги бруса написано і сказано дуже багато, тому ми коротко пройдемося по його плюсів, перевіреним в умовах багаторічної експлуатації.

Детальніше: Проекти будинків із бруса

Готовый проект домаЗараз, при постійно зростаючій популярності індивідуального будівництва, типові проекти вибирають не так активно, як могли б. З одного боку, замовників можна зрозуміти, адже кожен хоче жити в будинку, створеному за його задумом. З іншого, і типове будівництво не можна скидати з рахунків, так як вони, повірте нашому професійному досвіду, зберегли свою актуальність. Готові проекти будинків і котеджів не тільки різноманітні настільки, щоб можна було вибрати цікавий варіант, але і мають ряд незаперечних і досить важливих переваг. Давайте розглянемо ці переваги, щоб було зрозуміло, чому і сьогодні можна сміливо віддавати перевагу типовим будівництва.

Детальніше: Проекти будинків і котеджів

Сьогодні спостерігається тенденція зростання популярності заміської нерухомості, і серед приватного сектора особливо актуальними є невеликі будинки, як саме житлові, так і дачні. Будівництво подібних компактних об'єктів обходиться порівняно недорого, і в цьому головна причина їх максимальної затребуваності. 

Детальніше: Проекти дачних будинків і важливі моменти їх розробки

Сьогодні спостерігається тенденція зростання популярності заміської нерухомості, і серед приватного сектора особливо актуальними є невеликі будинки, як саме житлові, так і дачні. Будівництво подібних компактних об'єктів обходиться порівняно недорого, і в цьому головна причина їх максимальної затребуваності. Проекти дачних будинків - як їх розробка, так і реалізація - цілком по кишені середньостатистичним сім'ям, тому їх не втомлюються замовляти. Але якщо взяти за приклад ті ж котеджі, ми побачимо, що нюансів при створенні документації для них теж вистачає, хоча вони компактні і максимально доступні.

Детальніше: Проекти дачних будинків

баня из бруса Сьогодні проектування бань з бруса популярно за рахунок своєї дешевизни - будівництво обходиться порівняно недорого. І практичність теж не можна скидати з рахунків, адже надійність і якість матеріалу перевірені часом. Але, природно, проекти бань із бруса можуть бути різними - для досягнення кращої якості рішень їх потрібно розробляти з урахуванням ряду ключових особливостей. 

Детальніше: Проекти бань з бруса: важливі особливості їх створення

Багатоквартирні будинки, пов'язані єдиною архітектурою, інфраструктурою та забезпеченням, завжди будуть елітною нерухомістю, яку варто будувати. І запорукою безпомилково якісного зведення таких об'єктів є грамотно складений проект житлового комплексу, що враховує ряд особливостей. Яких саме? Давайте розглянемо це питання докладніше, приділивши кожному важливому нюансу увагу.

Детальніше: Проект житлового комплексу