ru | ua

ТОВ «Проектна компанія« Інжгруп » спеціалізується на проектних роботах для житлового та комерційного будівництва, виконує проектні роботи як для нового будівництва, так і для модернізації старого, для капітального ремонту. Всі необхідні стадії проектування з нуля, для узгодження і початку будівництва складських та промислових приміщень.  Проектирование складов

Склад може складатися з таких приміщень:

  • складські;
  • адміністративні;
  • приміщення для охорони та вахти;
  • побутові приміщення;
  • санвузли;
  • котельня та інші.

Проект складу включає також організацію під'їзних шляхів, размещенре рампи і різних допоміжних приміщень. Багато що залежить від загальної специфіки, призначення складу або логістичного комплексу, а також від земельної ділянки. Проект зерносховища і проект складу для зберігання текстильної продукції, наприклад, передбачають застосування абсолютно різних матеріалів, конструктивних рішень, підсумкова вартість будівництва зовсім інша.

Існує багато різних видів складів за своєю специфікою: складські будівлі торгових центрів, склади сезонного і довгострокового зберігання, логістичні центри для торгових компаній, продуктові та непродуктові склади, холодні склади та ін. Склад може бути обпалюють і неопалювальний, капітальний з фундаментом або у вигляді швидкомонтованою конструкції.

Існує багато видів матеріалів для стіни, каркаса, фундаменту, покрівлі, враховуючи особливості яких можна замовити проект складу з максимально економічно вигідною вартістю будівництва. Сучасний будівельний ринок пропонує масу варіантів матеріалів різного цінового діапазону.

Проект складу на базі старого об'єкта або його модернізація припускають великий обсяг роботи. Застарілі споруди часів СРСР досить часто починають використовувати в якості складських приміщень. Але їх технічні умови часто не відповідають вимогам, а зручність логістики залишає бажати кращого. Для великогабаритних машин потрібна відповідна рампа, можливість зручного під'їзду.

Внутрішня система опалення повинна бути максимально економічною, так як це одна з найвагоміших витрат на утримання складу. Наша компанія широко спеціалізується також на всіх видах інженерних мереж. Проект електропостачання, проект опалення, проект водопостачання та інші необхідні проекти інженерних мереж також можна замовити у нас.

Проект складу «з нуля» відкриває великі можливості, зручність експлуатації нових складських приміщень за сучасними проектами складів в рази вище, а експлуатаційні витрати - раціональніше. Наші досвідчені проектувальники проаналізують потребу замовника і розроблять проект складу з урахуванням містобудівних вимог і норм законодавства, з грамотною організацією території об'єкта, самої системи складських приміщень, інженерних мереж.

Ескізний проект складу передбачає комплекс робіт, необхідних для забезпечення пропонованих замовником вимог до майбутнього складу. Ескізний проект розкриває сам принцип роботи складу, варіант побудови, технологічну систему. Ми готові надати варіанти проектних рішень, з усією сукупністю конструкторських документів, з виразної картиною самої системи складські приміщень і основних габаритів.

Ескізний проект складу служить основою для отримання дозволів, необхідних технічних умов для підключення до інженерних комунікацій, АПЗ. Це основа для робочого проекту складу. Він дає загальну картину замовнику і чітке розуміння концепції проектного рішення.

Проект складуПроекти офісних будівель і проекти офісів при складських приміщеннях замовляють часто, так як це зручно і вигідно. Не завжди є сенс обмежуватися невеликим адміністративним приміщенням і розділяти головний офіс від складу.

Проект офісу, який відповідає всім вимогам і нормам, є гарантією продуктивної роботи персоналу, адже зручність офісного приміщення для співробітників - це найважливіший фактор, що впливає на працездатність. Приміщення для співробітників, керівництва, вбиральня, приміщення загального користування і так далі - все це може бути компактно розподілено в відведеної площі, якщо проектувальник має досвід і вміє мислити конструктивно.

Наш досвід допоможе Вам заощадити гроші і час. Виконуємо всі види проектних робіт! Телефонуйте прямо зараз і консультуйтеся