ru | ua

Виробничі будівлі

Проектирование складовТОВ «Проектна компанія« Інжгруп » спеціалізується на проектних роботах для житлового та комерційного будівництва, виконує проектні роботи як для нового будівництва, так і для модернізації старого, для капітального ремонту. Всі необхідні стадії проектування з нуля, для узгодження і початку будівництва складських та промислових приміщень.  

Детальніше: Проектування складу

Фото: проект елеватора ТОВ Проектна компанія Інжгруп займається проектуванням будь-яких об'єктів житлової та комерційної нерухомості, промислових об'єктів, а також об'єктів інженерної інфраструктури. Якщо для Вас важливі такі критерії проекту, як:

 Автозаправка завжди приносить дохід, але від грамотно спланованої і побудованої АЗС у вас буде максимальний прибуток, що йде від постійних клієнтів. Саме тому при проектуванні сучасних автозаправних станцій, потрібно брати до уваги певні особливості - пропонуємо їх розглянути. 

Детальніше: Проект автозаправки, АЗС

proekt-fermy-1ТОВ «Проектна компанія Інжгруп» пропонує замовити проект ферми в Україні будь-якої специфіки. На сьогодні популярність тваринництва зростає, так як цей бізнес завжди буде надавати затребуваний на ринку товар, що б не було головним предметом організації даної діяльності: вирощування великої рогатої худоби, свиней або птиці. Основний момент тут - грамотний проект, який вимагає капіталовкладень рівно стільки, скільки може дозволити собі замовник, на проходження всіх етапів, закінчуючи оснащенням ферми технікою і початком роботи. 

Детальніше: Проект ферми