ru | ua

Громадські будівлі

Ще кілька років тому регламентують будівництво документи не містили терміна «бізнес-центр» - замість нього миготіло лише загальне поняття «адміністративна будівля». Зараз же ці два визначення розділені, і абсолютно справедливо. Порівнювати сучасний бізнес-центр з офісом або готелем просто не можна, адже він виконує зовсім інші функції і має свої особливості. Його можливостями, як правило, користуються різні юрособи для виконання широкого кола завдань. Головне, що бізнес-центри потрібні всім більш-менш великим діловим містах, що їх необхідно проектувати і будувати. Природно, при розробці документації для подібних об'єктів потрібно враховувати певні нюанси. Проекти бізнес-центрів мають свої особливості, від яких безпосередньо залежить, наскільки затребуваним буде побудований будинок, наскільки окупляться всі інвестиції і витрати на зведення. Тому ми пропонуємо розглянути актуальні нюанси і моменти, на які потрібно звертати увагу при складанні документації.

Детальніше: Проект бізнес-центру

Сучасні готелі потрібні будь-якому більш-менш великому населеному пункту - вони багато в чому є «обличчям» міста. Причому вони повинні бути не скромними готелями на кілька номерів і не дешевими придорожніми мотелями, а по-справжньому комфортабельними об'єктами - такими, в яких приїжджа людина знайде відпочинок і розваги. 

Детальніше: Проект готельно-ресторанного комплексу

Будь-які спортивні споруди, як прості відкриті майданчики, так і стадіони і комплекси для проведення змагань найвищого рівня, необхідно будувати тільки по грамотно складеного проекту. Причому підготовлена документація повинна враховувати цілий ряд факторів і особливостей. Яких? Пропонуємо розглянути принципи, яким повинен відповідати проект спортивного комплексу.

Детальніше: Проект спортивного комплекса

До проектування і зведення загальноосвітніх установ завжди висувалися високі вимоги. Важливо не просто побудувати школу, а зробити її комфортною і безпечною, створити сприяє ефективному навчанню атмосферу. Існують певні особливості і норми реалізації об'єктів загальноосвітнього призначення, і ми хочемо представити їх вашій увазі.

Детальніше: Проект школи

Будь-який сучасний торгово-розважальний центр (ТРЦ) або комплекс є масштабним об'єктом нерухомості громадського призначення з розвиненою інфраструктурою і привабливим архітектурним виглядом. Тому при проектуванні ТРЦ неминуче виникає цілий ряд особливостей, що вимагають обліку. Пропонуємо розглянути ці нюанси:

Детальніше: Проект торгово-розважального комплексу