ru | ua

Згідно з Законодавством України, план території необхідний, щоб змінити цільове призначення ділянки або приступити до землевідведення. Саме ДПТ - детальний план території, тобто більш детальний варіант генерального для конкретно взятого району, задає особливості забудови. Відповідно до нього проводять ремонт і зведення промислових будівель, впорядковують парки, захисні смуги, котеджні містечка тощо.

Детальний план території - це цілий пакет документів, який пояснює функціонально і цільове призначення даної ділянки, показує, які об'єкти реально побудувати і як інтегрувати їх в районну інфраструктуру. З професійно розробленим ДПТ на руках, можна більш точно оцінити перспективи ділянки під забудову, а значить і мінімізувати свої ризики при інвестиціях.

Навіщо потрібен детальний план території

Грамотно складений і узгоджений ДПТ необхідний, щоб отримати вихідні дані для наступних проектів:

  • будинки, об'єкти рекреації, готельні комплекси та подібні до них громадські знання;
  • забудова окремо взятих ділянок, кварталів, мікрорайонів;
  • інженерно-транспортні, комунікаційні мережі та подібні до них об'єкти інфраструктури територій;
  • земельні відводи - для окремо взятих ділянок;
  • містобудівні розрахунки - при наявності інвестиційних намірів зі зміни характеру використання нерухомості.

Детальний план території також задає просторову організацію ділянки, в точності визначає благоустрій та озеленення, комунікаційні лінії, пояснює функціональне призначення окремих об'єктів - розставляє по місцях цілий ряд факторів. Тому він просто необхідний і повинен бути розроблений професійно.

Стверджується детальний план території протягом 30 календарних днів (починається з моменту його подачі). Схвалює цей документ виконавчий орган міської, або сільського, або селищної ради - в повній відповідності з тим, де розташована земельна ділянка.

Що відбувається після затвердження детального плану території

Далі, на основі ДПТ, розробляється проект землеустрою, що визначає площі та існуючі кордони вже наявних ділянок і містить в собі пропозиції щодо створення нових. Після цього можна буде переходити до землевідведення, зміни призначення, забудові.

Професійні послуги з розробки детального плану території будь-якої площі готові надати вам ми. Звертайтеся, і ви отримаєте повний пакет графічних викладок, текстових матеріалів, обгрунтувань, складених з гарантіями точності прийнятих рішень.