ru | ua

Будівництво приватного будинку починається з земельної ділянки.

Будинок починається з мрії ... а будинок мрії починається з проекту. Є два варіанти - купити готовий проект будинку або замовити проектні роботи. Другий варіант - це можливість отримати будинок своєї мрії, продуманий до найдрібніших деталей. Важливий також той факт, що вагому лепту в хід подій вносить земельну ділянку, його конфігурація, ухил і багато інших нюансів.

Хотите построить домЯк побудувати будинок, маючи тільки велике бажання і фінансові можливості, не знаючи всіх нюансів? З чого почати і як отримати в підсумку результат, який виправдає всі очікування? Перше і найважливіше - купити землю, якщо ділянки ще немає. В оголошеннях з продажу постійно зустрічаються такі формулювання: «під забудову», «ОСГ», «садівництво». Що це означає, давайте розберемося. Головна заковика в разі вибору ділянки по так званому цільовим призначенням - можливість отримати дозвіл на будівництво.

ОСГ - ділянки для ведення особистого селянського господарства ( «особисте селянське господарство»). Вони не підлягають забудові до зміни цільового призначення на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку», які відносяться до земель житлової та громадської забудови.

З усіх категорій земель тільки вони, згідно із Земельним кодексом, призначені для будівництва приватного будинку. В оголошеннях про продаж їх найчастіше називають «під настройку». Землі для ведення садівництва теж можна забудовувати, але є певні обмеження при будівництві дачних будинків, і отримати прописку там не вийде. Все це - види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель, які повинні використовуватися згідно з цільовим призначенням.

Йдучи на покупку ділянки сільськогосподарського цільового призначення для будівництва котеджі, пам'ятайте про те, що така угода спричинить за собою витрати часу на зміну цільового призначення, потрібно буде або заплатити за це землевпорядної організації, або самостійно пройти всі його етапи. А це, перш за все, витрати часу. Ціни на землі під забудову вище, але іноді ці витрати виправдовують себе, і ризикувати не варто.

dom_v_razreze-2

Звернутися в проектну компанію варто до того, як ви зробите покупку ділянки, адже фахівець зможуть проконсультувати і допомогти зробити правильний вибір, враховуючи також бажану площу майбутнього будинку і побажання з благоустрою ділянки. Ідеальною вважається прямокутна конфігурація ділянки, він не повинен бути занадто довгим, а трикутні ділянки або ділянки неправильної складної форми - не найкращий варіант.

ТОВ «Проектна компанія« Інжгруп »- це Ваш надійний партнер в такому важливому питанні, як будівництво котеджу. Ми надаємо послуги з розробки проекту для будівництва будинку, всієї необхідної проектної документації з урахуванням містобудівних вимог і будівельних норм, а також робимо проекти електропостачання, опалення, каналізації, газопостачання, вентиляції та інших внутрішніх інженерних мереж і систем.

Якщо у Вас є готовий проект котеджу по свіжих закордонним модним тенденціям, і хочете побачити такий будинок на своїй ділянці - нашою компанією може бути проведена адаптація іноземних проектів до української нормативної бази. На шляху до дому своєї мрії Ви вже зустріли фахівців, які допоможуть швидко і якісно спроектувати будинок, надаючи максимально повний пакет послуг. Наш досвід і раціональні ціни на проектні роботи вбережуть Вас від зайвих фінансових витрат і непродуманих рішень. Телефонуйте і консультуйтеся вже зараз, не відкладайте.