ru | ua

проект капремонту будинкуБудь-який будинок, навіть побудоване за новітніми технологіями, з плином років втрачає свої експлуатаційні характеристики, а під впливом негативних зовнішніх чинників процес зносу може значно прискоритися. І якраз для того, щоб запобігти передчасному виходу об'єкта нерухомості з ладу, потрібно розробити і втілити в життя проект капітального ремонту. Створення такої документації - більш ніж актуальне завдання для будівель будь-якого типу, адже і бізнес-центру, і ресторану, і приватному житловому будинку рано чи пізно знадобиться оновлення. Реалізований проект капітального ремонту допоможе запобігти знесення об'єкта нерухомості, а також підвищить його функціональність і збільшить зручність його використання. А все тому, що в ході розробки подібної документації передбачається не тільки збільшення надежностних характеристик будівлі, а й модернізація його інфраструктури.

Що допомагає виправити проект капітального ремонту

Грамотно складена документація задає порядок і стандарти відновлення пошкоджених елементів будівлі. В ході капітального ремонту усуваються несправності фундаменту, інженерних систем, перегородок і несучих стін. Причому в процесі робіт можна як відновлювати перераховані вище елементи, так і замінювати їх на більш надійні, сучасні, економічні. Капітальний ремонт може передбачати модернізацію окремих складових і цілих систем, якщо в процесі впровадження цих поліпшень не погіршуються головні техніко-економічні характеристики об'єкта нерухомості.

Особливості проекту капітального ремонту 

  • Розробка документації починається з обстеження будівлі, в ході якого з'ясовується, наскільки зношені різні елементи.На основі отриманих в ході перевірки даних визначається, які складові систем будівлі потрібно відновлювати, а які - модернізувати.
  • Перепланування та будь-які інші зміни інфраструктури в обов'язковому порядку узгоджуються з замовником.
  • Якщо документація передбачає повну заміну фундаменту, каркаса і несучих елементів будівлі, це вже проект не капітального ремонту, а реконструкції.