ru | ua

В цілому, проектні роботи мають на увазі залучення ряду фахівців: генпланист, архітектор, геолог, конструктор, фахівець з інженерних мереж і ін. Геологія на ділянці, як її називають в народі, є найважливішим етапом. Від результатів проведення цих досліджень залежить вибір перетину і типу фундаменту, як основи будови. Інженерно-геологічні вишукування визначають властивості ґрунтів, глибину залягання ґрунтових вод та інші нюанси. Ці дослідження мають дуже важливе значення, коли мова йде про будівництво на ділянках з великим ухилом, біля водоймищ, на які раніше не освоєних землях. Для свого спокою і впевненості краще не робити їх «для галочки», а отримати детальну інформацію, для уникнення сюрпризів вже на тапе будівництва будинку, будівлі, комерційного об'єкта.

Проектна документація у випадку з будівництвом котеджу включає такі розділи: архітектурно-будівельна частина, конструктивне рішення житлового будинку, водовідведення, каналізація, вентиляція, опалення та інші системи, а також перелік електроустаткування і кошторис. Проектні роботи, або архітектурне проектування , включають такі основні етапи:

  • Вибір архітектурної концепції. Ми можемо створити для Вас оригінальний проект з нуля, втілити в життя якісь вподобані варіанти з журналів, розробити проектні рішення з урахуванням всіх побажань, запропонувати варіанти і приклади, ознайомити з сучасними архітектурними тенденціями, будматеріалами. Не так важливий фасад і загальна концепція його архітектури, як внутрішнє планування і її зручність. Наші досвідчені фахівці добре знають, що таке комфортне планування і як домогтися ідеального результату. Замовник на те тапе проектних робіт отримує документацію з ескізами, фасадами, розрізами будівлі, візуалізацію при потребі.
  • Ескізна передпроектна пропозиція. Це більш детальне опрацювання проекту. На даній стадії замовник отримує генплан, ситуаційний план комерційного приміщення або жилого будинку, планування з розмірами, все його фасади і розрізи будівлі. Якщо потрібно більш детальне опрацювання, то можлива візуалізація розміщення меблів.
  • Робоче проектування. Це останній етап перед початком будівництва, підготовка всієї необхідної робочої документації. Тут враховується все: організація благоустрою ділянки, дорожня система, інженерні комунікації і їх типи, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерне оснащення, оздоблення та оснащення, інші важливі моменти.

Перед будівництвом необхідно зробити дозвільні документи. Робочий проект складається з призначеної для затвердження робочої частини і робочих креслень для будівельників. Паспорт фасаду і затверджується частина узгоджуються в обов'язковому порядку з зазначеними в АПЗ організаціями, а всі їхні зауваження обов'язково повинні бути виконані. Ключовий етап відповідно - розгляд проекту на містобудівній раді та отримання підпису головного архітектора. Подальший етап - експертиза. Якщо в ньому немає потреби, відповідно до приписів АПЗ, то про це видається довідка, необхідна при отриманні дозволу на будівництво в місцевих органах держархбудконтролю.

ТОВ «Проектна компанія« Інжгрупп »здійснить для Вас всі необхідні проектні роботи в обумовлені терміни і за розумними цінами на проектування. Ми робимо ескізне і робоче проектування об'єктів, конструкцій і огорож, внутрішніх і зовнішніх інженерних систем і мереж, споруд. Фахівці орієнтуються в сучасних тенденціях і вигідних новинки будівельного ринку, ідеально знають нормативну базу і всі нюанси узгодження у відповідних державних органах. Вирішимо будь-яке поставлене завдання по створенню проектів для узгодження і робочої документації для будівництва, а також забезпечуємо авторський нагляд за будівництвом.