ru | ua

ООО «Проектна компанія« Інжгрупп »пропонує розробку проектів об'єктів нерухомості і інженерної інфраструктури. Для максимальної зручності замовника, ми забезпечуємо широкий комплекс послуг з проектування, завдяки досвіду і безлічі реалізованих фахівцями компанії проектів, як будівництва котеджів, так і в сфері комерційної нерухомості (проекти офісів, складів, проекти елеваторів, ферми и т. д.).

Початковим етапом проектування є обговорення технічних умов на електропостачання, дозволу на будівництво і розробка генплану. Необхідна токос'ёма - винесення земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва будь-якого об'єкта. Це особливо делікатне момент в селах зі старою забудовою, бувають складні ситуації невідповідності фактичної ситуації і координат земельної ділянки. У разі проекту будинку, з архітектором засуджується розташування на ділянці будинку і всіх необхідних прибудов (гараж, лазня, гостьовий будиночок і т. Д.), А також всі моменти, пов'язані із інженерною інфраструктурою та облаштуванням ділянки. Щоб замовити генеральний план, необхідно знати, де буде проходити локальна каналізація, місце проведення електричного кабелю, свердловина, якщо вона необхідна.

Сюди ж входить і задумка щодо ландшафтного дизайну, навіть якщо нічого грандіозного ви не плануєте - доріжки, паркан, місце для газонів і інші моменти потрібно обговорити. Поле погодження та затвердження генплану в міськраді або сільраді, йде етап проектування. Наші фахівці роблять проекти згідно з усіма архітектурним і містобудівним вимогам, з наочною візуалізацією архітектурних рішень і урахуванням усіх побажань замовника. Який би об'єкт не планувалося побудувати, важливо нічого не пропустити і продумати кожну деталь.

Що потрібно надати проектній організації:

  • Архітектурно-планувальне завдання (АПЗ), яке необхідно отримати у відповідних місцевих органах архітектури та містобудування.
  • Топографічні плани і містобудівні планувальні матеріали.
  • Технічні умови (ТУ) на підключення до комунікацій.
  • Дані інженерно-геологічних вишукувань.
  • Інші матеріали в залежності від конкретної ситуації.

    В АПЗ прописуються узгодження і необхідність проходження експертизи, вимоги до розташування будови на земельній ділянці. Ми проконсультуємо по будь-яких питань, пов'язаних з вихідними даними і отриманням дозволів, погоджень.