ru | ua

Практика показує, що індивідуальне проектування максимально враховує інтереси замовника. Але одночасно це і найвимогливіший вид розробки, до якого потрібно залучати тільки професіоналів. Розуміючи це, ми пропонуємо свої послуги: індивідуальне проектування - це спеціалізація «Інжгрупп». Звертаючись і викладаючи свої ідеї, ви можете бути впевнені в тому, що ми перенесемо їх на папір і зафіксуємо їх на кресленнях. Ми знаємо, як спроектувати приватне житлове будівля, інженерний комплекс, бізнес-центр і будь-який інший будівельний об'єкт. Фахівці «Інжгрупп» виконували величезну кількість замовлень - їх досвід буде запорукою обліку всіх ваших вимог і побажань

Співпрацюючи з нами, ви переконаєтеся, що кожен з них виконаний за сучасними стандартами і з розрахунком на майбутнє.

Замовляючи індивідуальні проекти в «Інжгруп», ви отримуєте:

  1. Гарантії якості розробки - ми відповідальні за результат і забезпечуємо відповідність всім видам вимог.
  2. Максимум уваги до ваших ідей - ми розуміємо, що це буде саме ваш будинок, і проектуємо його таким, яким його хочете бачити ви.
  3. Рішення будь-якого ступеня складності - навіть сама важке завдання буде точно і безпомилково розписана в документації.
  4. Проект з нуля і «під ключ» - ми володіємо достатніми можливостями, щоб провести комплексну розробку строго в рамках обумовлених термінів.
  5. Гнучкі ціни - вартість індивідуального проектування залежить від конкретних особливостей вашого ТЗ і вона завжди об'єктивна і прозора.
  6. Повний пакет документації - після роботи наших фахівців у вас на руках будуть всі папери, необхідні для будівництва об'єкта.
  7. 3D модель - ви побачите, як буде виглядати будинок, вже на етапі архітектурного проектування - ми забезпечимо наочну візуалізацію.

Звертайтеся, команда «Інжгруп» орієнтована на взаємовигідне співробітництво. Давайте обговоримо вашу ідею, узгодимо її і перетворимо в продуманий проект сучасного будинку.