ru | ua

ООО «Проектна компанія« Інжгрупп »пропонує розробку проектів об'єктів нерухомості і інженерної інфраструктури. Для максимальної зручності замовника, ми забезпечуємо широкий комплекс послуг з проектування, завдяки досвіду і безлічі реалізованих фахівцями компанії проектів, як будівництва котеджів, так і в сфері комерційної нерухомості (проекти офісів, складів, проекти елеваторів, ферми и т. д.).

Детальніше: Проектні роботи, загальна інформація про початковий етап

В цілому, проектні роботи мають на увазі залучення ряду фахівців: генпланист, архітектор, геолог, конструктор, фахівець з інженерних мереж і ін. Геологія на ділянці, як її називають в народі, є найважливішим етапом. Від результатів проведення цих досліджень залежить вибір перетину і типу фундаменту, як основи будови. Інженерно-геологічні вишукування визначають властивості ґрунтів, глибину залягання ґрунтових вод та інші нюанси.

Детальніше: Проектні роботи. Етапи та особливості

Хотите построить дом

Будинок починається з мрії ... а будинок мрії починається з проекту. Є два варіанти - купити готовий проект будинку або замовити проектні роботи. Другий варіант - це можливість отримати будинок своєї мрії, продуманий до найдрібніших деталей. Важливий також той факт, що вагому лепту в хід подій вносить земельну ділянку, його конфігурація, ухил і багато інших нюансів.

Будинок починається з мрії ... а будинок мрії починається з проекту. Є два варіанти - купити готовий проект будинку або замовити проектні роботи. Другий варіант - це можливість отримати будинок своєї мрії, продуманий до найдрібніших деталей. Важливий також той факт, що вагому лепту в хід подій вносить земельну ділянку, його конфігурація, ухил і багато інших нюансів.
Як побудувати будинок, маючи тільки велике бажання і фінансові можливості, не знаючи всіх нюансів? З чого почати і як отримати в підсумку результат, який виправдає всі очікування? Перше і найважливіше - купити землю, якщо ділянки ще немає. В оголошеннях з продажу постійно зустрічаються такі формулювання: «під забудову», «ОСГ», «садівництво». Що це означає, давайте розберемося. Головна заковика в разі вибору ділянки по так званому цільовим призначенням - можливість отримати дозвіл на будівництво

Детальніше: Бажаєте побудувати будинок?

 Звертаючись в «Інжгруп», ви можете розраховувати на легкість і швидкість замовлення - ми допоможемо вам визначитися. Також важливо, що кожна розробка - це інтелектуальна власність ТОВ «Інжгрупп», неправомірне використання якої заборонено. Проект ви отримаєте в рамках обумовлених термінів (вони залежать від ряду факторів: від ваших особистих побажань, від готовності розробки і так далі, але кожен момент буде узгоджений). Зробити замовлення можна з будь-якої точки України.

Детальніше: Як замовити проект

Практика показує, що індивідуальне проектування максимально враховує інтереси замовника. Але одночасно це і найвимогливіший вид розробки, до якого потрібно залучати тільки професіоналів. Розуміючи це, ми пропонуємо свої послуги: індивідуальне проектування - це спеціалізація «Інжгрупп». Звертаючись і викладаючи свої ідеї, ви можете бути впевнені в тому, що ми перенесемо їх на папір і зафіксуємо їх на кресленнях. 

Детальніше: Індивідуальні проекти

Завдання на проектування замовник складає сам або доручає проектувальнику за окрему плату. Місця розташування об'єктів визначаються місцевими органами містобудування та архітектури на підставі дозволу на будівництво виконавчих органів місцевого самоврядування, а також затверджених чинних містобудівних документів. Витяги з Закону України Про архітектурну діяльність: Архітектурне рішення - авторський задум про просторової, планувальної та функціональної організації, зовнішнього вигляду та інтер'єрі об'єкта будівництва, а також інженерному і другом забезпеченні його реалізації, викладений в архітектурній частині проекту на всіх стадіях проектування і зафіксований у будь-якій формі.

Детальніше: Які вихідні дані повинен надати замовник до початку проектних робіт?

Як правило, повний пакет проектної документації включає в себе певний список паперів. Вони готуються, щоб грамотно організувати всі процеси і етапи будівництва. Склад проекту дуже важливий, тому ми хочемо розповісти вам, яка документація в нього входить. Для повного розуміння картини пропонуємо розглянути всі розділи. При цьому слід розуміти, що типові (готові) і індивідуальні проекти розрізняються за своїм складом. Тому ми детально розглянемо кожен з них.

Детальніше: Склад проекту

uslugi Будівництво будь-яких об'єктів на Україні є багатоетапним і досить складним процесом. І його в будь-якому випадку потрібно узгодити - отримати всі дозвільні документи. Які саме? Про це та інше далі в статті.

Детальніше: Узгодження проекту

Спираючись на практичний досвід, наполягаємо, що проект водопостачання і каналізації повинен бути обов'язковою і важливою частиною загального пакету документації до будівництва. Деякі ж майбутні власники нерухомості, особливо якщо вони планують звести невелику житлову будівлю, намагаються заощадити і обійтися без професійної розробки. Це груба помилка, адже прокладати водопровідну і каналізаційну систему потрібно точно, використавши при цьому певні види труб, грамотно організувавши стоки, не порушивши екологію. Зробити все це без помилок досвідчені монтажники можуть тільки в тому випадку, якщо вони працюють відповідно до складеного проектом. Тому розробка останнього - справа практично обов'язкове.

Детальніше: Проект водопостачання і каналізації

проект капітального ремонту будинкуБудь-який будинок, навіть побудоване за новітніми технологіями, з плином років втрачає свої експлуатаційні характеристики, а під впливом негативних зовнішніх чинників процес зносу може значно прискоритися. І якраз для того, щоб запобігти передчасному виходу об'єкта нерухомості з ладу, потрібно розробити і втілити в життя проект капітального ремонту.
Створення такої документації - більш ніж актуальне завдання для будівель будь-якого типу, адже і бізнес-центру, і ресторану, і приватному житловому будинку рано чи пізно знадобиться оновлення.

Детальніше: Проект капітального ремонту

Комфорт експлуатації будь-якого житлового, громадського або промислової будівлі залежить від мікроклімату. У занадто холодній хаті просто погано жити, а в надто задушливому цеху - незручно працювати. А мікроклімат в приміщенні безпосередньо залежить від якості опалення та вентиляції, тому дані системи просто необхідно проектувати і будувати професійно. 

Детальніше: Проект опалення та вентиляції: складові, особливості

550335989527 nРозглядаючи це питання, пропонуємо почати з загального поняття запитали: То проект реконструкції - це комплект документів, що визначають будівельні роботи зі зміни, модернізації або підтримці технічних, архітектурних, економічних характеристик об'єкта нерухомості. Сьогодні, під час постійно зростаючих вимог до експлуатації будівель і споруд, його розробка більш ніж актуальна - вона необхідна в цілому ряді випадків.

Детальніше: Проект реконструкції

Роль кошторису складно переоцінити - її складання і експертиза сьогодні просто необхідні, без неї ви просто не отримаєте дозвіл на будівництво. Таким чином розробка документації проекту-кошторису - це обов'язковий крок до узгодження проекту. Крім того, в ході її складання проводиться порівняльний аналіз об'єкта будівництва з аналогічними, підраховуються витрати, з'ясовуються шляхи економії при збереженні якості.

Детальніше: Розробка проектно-кошторисної документації

Будь-яке сучасне приміщення просто має бути підключений до електромережі. Як, наприклад, зможе працювати без електрики престижний бізнес-центр? Без світла кухарі не зроблять страви, і ресторан не зможе прийняти відвідувачів. А інженерний комплекс без електрики - це взагалі нонсенс: коли не працюють технологічні лінії, про яку якість виробництва може йти мова? Лінії електропостачання необхідно прокладати, і тому важливо робити це якісно - в повній відповідності з професійно складеним проектом. А у нього є ряд своїх власних особливостей.

 

Детальніше: Проект електропостачання