ru | ua

Ще кілька років тому регламентують будівництво документи не містили терміна «бізнес-центр» - замість нього миготіло лише загальне поняття «адміністративна будівля». Зараз же ці два визначення розділені, і абсолютно справедливо. Порівнювати сучасний бізнес-центр з офісом або готелем просто не можна, адже він виконує зовсім інші функції і має свої особливості. Його можливостями, як правило, користуються різні юрособи для виконання широкого кола завдань. Головне, що бізнес-центри потрібні всім більш-менш великим діловим містах, що їх необхідно проектувати і будувати. Природно, при розробці документації для подібних об'єктів потрібно враховувати певні нюанси. Проекти бізнес-центрів мають свої особливості, від яких безпосередньо залежить, наскільки затребуваним буде побудований будинок, наскільки окупляться всі інвестиції і витрати на зведення. Тому ми пропонуємо розглянути актуальні нюанси і моменти, на які потрібно звертати увагу при складанні документації.

Детальніше: Проект бізнес-центру

Сучасні готелі потрібні будь-якому більш-менш великому населеному пункту - вони багато в чому є «обличчям» міста. Причому вони повинні бути не скромними готелями на кілька номерів і не дешевими придорожніми мотелями, а по-справжньому комфортабельними об'єктами - такими, в яких приїжджа людина знайде відпочинок і розваги. 

Детальніше: Проект готельно-ресторанного комплексу

Будь-які спортивні споруди, як прості відкриті майданчики, так і стадіони і комплекси для проведення змагань найвищого рівня, необхідно будувати тільки по грамотно складеного проекту. Причому підготовлена документація повинна враховувати цілий ряд факторів і особливостей. Яких? Пропонуємо розглянути принципи, яким повинен відповідати проект спортивного комплексу.

Детальніше: Проект спортивного комплекса

До проектування і зведення загальноосвітніх установ завжди висувалися високі вимоги. Важливо не просто побудувати школу, а зробити її комфортною і безпечною, створити сприяє ефективному навчанню атмосферу. Існують певні особливості і норми реалізації об'єктів загальноосвітнього призначення, і ми хочемо представити їх вашій увазі.

Детальніше: Проект школи

Будь-який сучасний торгово-розважальний центр (ТРЦ) або комплекс є масштабним об'єктом нерухомості громадського призначення з розвиненою інфраструктурою і привабливим архітектурним виглядом. Тому при проектуванні ТРЦ неминуче виникає цілий ряд особливостей, що вимагають обліку. Пропонуємо розглянути ці нюанси:

Детальніше: Проект торгово-розважального комплексу

Проектирование складовТОВ «Проектна компанія« Інжгруп » спеціалізується на проектних роботах для житлового та комерційного будівництва, виконує проектні роботи як для нового будівництва, так і для модернізації старого, для капітального ремонту. Всі необхідні стадії проектування з нуля, для узгодження і початку будівництва складських та промислових приміщень.  

Детальніше: Проектування складу

Фото: проект елеватора ТОВ Проектна компанія Інжгруп займається проектуванням будь-яких об'єктів житлової та комерційної нерухомості, промислових об'єктів, а також об'єктів інженерної інфраструктури. Якщо для Вас важливі такі критерії проекту, як:

 Автозаправка завжди приносить дохід, але від грамотно спланованої і побудованої АЗС у вас буде максимальний прибуток, що йде від постійних клієнтів. Саме тому при проектуванні сучасних автозаправних станцій, потрібно брати до уваги певні особливості - пропонуємо їх розглянути. 

Детальніше: Проект автозаправки, АЗС

proekt-fermy-1ТОВ «Проектна компанія Інжгруп» пропонує замовити проект ферми в Україні будь-якої специфіки. На сьогодні популярність тваринництва зростає, так як цей бізнес завжди буде надавати затребуваний на ринку товар, що б не було головним предметом організації даної діяльності: вирощування великої рогатої худоби, свиней або птиці. Основний момент тут - грамотний проект, який вимагає капіталовкладень рівно стільки, скільки може дозволити собі замовник, на проходження всіх етапів, закінчуючи оснащенням ферми технікою і початком роботи. 

Детальніше: Проект ферми

Згідно з Законодавством України, план території необхідний, щоб змінити цільове призначення ділянки або приступити до землевідведення. Саме ДПТ - детальний план території, тобто більш детальний варіант генерального для конкретно взятого району, задає особливості забудови. Відповідно до нього проводять ремонт і зведення промислових будівель, впорядковують парки, захисні смуги, котеджні містечка тощо

Детальніше: Детальний план території: що собою представляє, навіщо потрібен

Відповідно до Закону України, наявність цього пакета документів є обов'язковою умовою для оформлення дозволів по зведенню або реконструкції нерухомості. Містобудівний розрахунок складається на основі діючих будівельних норм і обмежень і показує, якими параметрами буде володіти будівлю. По суті, він доносить до органів самоврядування інвестиційні наміри забудовника.

Детальніше: Містобудівний розрахунок: коли складається, що визначає

Сторінка 1 із 3